Wybierz które powiadomienia mamy do Ciebie wysyłać:
Zapisz mnie

Jeszcze trochę brakuje...

Sprawdź czy wszystkie pola są prawidłowo wypełnione, czy zaakceptowałe[-a]ś politykę prywatności i spróbuj ponownie.

Zamknij

Udało się!

Dziękujemy za zapisanie się do SD-newslettera. Na podany adres email wysłaliśmy odnośnik aktywacyjny - prosimy o kliknięcie w celu potwierdzenia subskrypcji.

Zamknij

Polityka prywatnośc Newslettera

Zamknięty cykl obróbki danych

Nie korzystamy z żadnych zewnętrznych platform mailingowych, a więc nigdy nie przekazujemy Państwa danych osobowych, ani adresów email osobom czy firmom trzecim. Jedyny wyjątek - firma hostingowa, która udostępnia nam miejsce na dysku do przechowywania bazy danych, ale wszystkie dane w tej bazie są zaszyfrowane. Państwa dane osobowe nie są przekazywane poza obszar gospodarczy Unii Europejskiej.

Panel sterowania newsletterem

W każdym wysłanym do Państwa mailu umieszczamy link do panelu sterowania newsletterem, gdzie mogą Państwo w dowolnej chwili zmienić ustawienia, dane osobowe, wybrać co i kiedy mamy wysyłać lub usunąć subskrypcję.

Prywatność ponad wszystko

Nigdy nie sprzedamy ani nie udostępnimy nikomu (chyba że prawomocny wyrok sądu) naszej bazy danych kontaktowej. Mogą Państwo mieć pewność bezpieczeństwa swoich danych osobowych i adresów email.

Brak spamu

Nie nadużywamy zgód wyrażonych przez Państwa podczas zapisywania się do naszego newslettera. Nie sprzedajemy naszej renomy. Państwa adresu email i danych osobowych używamy tylko i wyłącznie do celu określonego w ustawieniach newslettera (które Państwo moga zmienić w każdej chwili).

Kontakt

W każdej chwili mogą Państwo skontaktować się z nami, korzystając z formularza kontaktowego na blogu informatycznym.

Administrator danych osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych, w związku z subskrypcją newslettera, jest Sergiusz Diundyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Sarmackiej 4

Zamknij